NZSPW Turystyka

Lato 2018 z NZS PW

CHORWACJA po SESJI WRZEŚNIOWEJ 

Po sesji warto odpocząć. Kolejny raz NZS PW zaprasza was na niezapomniany relax na Rivierze Makarskiej. Termin nieprzypadkowo wypada zaraz po sesji wrześniowej. Trzeba odreagować. W drodze powrotnej zwiedzamy Budapeszt.

Odpoczynek po sesji wrześniowej w malowniczej Portugali.

Gdzie jedziemy? Do miasteczka Vilamoura, które położone jest regionie Algarve Piaszczyste plaże położone między klifami i skałami.A słońce świeci tutaj 300 dni w roku. Czego chcieć więcej?

Tygodniowy rejs po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich! Gwarantujemy moc wrażeń, prawdziwy chillout i niesamowitą, studencką atmosferę. Nie wymagamy żadnego doświadczenia żeglarskiego, czyli jechać każdy może. 

NZSowe "obozy zerowe" czyli inaczej "zerówki" dla nowoprzyjętych studentów Politechniki Warszawskiej. Oprócz świetnej zabawy i studenckiej atmosfery dostajecie możliwość dowiedzenia się od starszych kolegów jak przeżyć na studiach. Pamiętajcie że nauka nie może wam przeszkadzać w studiowaniu.

PORTUGALIA po SESJI WRZEŚNIOWEJ

SIERPNIOWE ŻAGLE

ZERÓWKI  POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ Z NZS PW

Przed Sesją warto się chwile wyluzować. W końcu przecież do kampanii wrześniowej wszyscy uczyli się już całe wakacje. Złote Piaski to idealne miejsce na chwile relaksu i zapomnienia.

BUŁGARIA PRZED SESJĄ WRZEŚNIOWĄ

Po ciężkiej sesji wrześniowej nie ma to jak odpocząć na żagielkach. Ponieważ Mazury we wrześniu bywają kapryśne co do pogody proponujemy słoneczną Chorwację.

CHORWACJA ŻAGLE

 
X
Password:
Wrong password.