NZSPW Turystyka

INFORMACJE OGÓLNE

Chorwacja po sesji wrześniowej! Chillout i clubbing nad Adriatykiem.

Kolejny raz NZS PW zaprasza Was na spędzenie niezapomnianych wakacji w Chorwacji. Jedziemy wesołym autobusem, który zawiezie nas do Makarskiej. Jak zawsze termin wyjazdu dostosowaliśmy specjalnie dla Was – odpoczywamy po sesji wrześniowej.

A podczas powrotu jeszcze Budapeszt.

 

Data: 15-26 września 2018 r. 

Miejsce: Makarska (Chorwacja) 

Składka: od 699 PLN 

Na naszych wyjazdach gwarantujemy ZERO NUDY, no chyba, że ktoś chce słodko poleniuchować na plaży lub w swoim pokoju

Odwiedzaj nasze wydarzenie pełne przydatnych informacji:

 

Makarska położona jest w Dalmacji Południowej u stóp masywu Biokovo, w zatoce Morza Adriatyckiego z krystalicznie czystą wodą. Odpoczywać będziecie mogli na szerokich plażach kurortu pełnego zieleni. Miasteczko znane jest z licznych barów i restauracji, w których posmakujecie regionalnych specjałów oraz dyskotek położonych w pobliżu rozciągającej się nadbrzeżnej promenady.

Nasze wille położone są w dzielnicy Zelenka 500m od plaży. Zakwaterowani będziemy w apartamentach 3,4,5–osobowych, które posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne.

W pobliżu wilii znajdują się sklepy, kawiarnie i stragany ze świeżymi owocami. Każdy apartament ma taras lub balkon, TV. Niektóre pokoje mogą mieć kuchnie ogólnodostępne – wspólne na kilka pokoi. Istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach 2-osobowych za dopłatą.

GDZIE JEDZIEMY?

 
X
Password:
Wrong password.