NZSPW Turystyka

Złote Piaski w Bułgarii czekają na najlepszą ekipę nowoprzyjętych studentów Politechniki Warszawskiej! Zapraszamy na największy centralny wyjazd roku „0” połączony z dużą dawką nauki o „studiowaniu” 😊 organizowany przez Samorząd Studentów oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej

Czy masz dużo pytań dotyczących studiów?

Czy chcesz zawrzeć nowe znajomości jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego?

Czy chcesz się dobrze bawić?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco - zapraszamy na Zerówkę!

Gdzie jedziemy?

Wakacje na wypasie w jednym z największych kurortów nad Morzem Czarnym. Każdy znajdzie coś dla siebie – morze, plaża, promenada, wycieczki, imprezy do rana, integracja, zawody sportowe i inne rozgrywki! Zakwaterowani będziemy w hotelu 3 gwiazdkowym Dana Palace. Hotel posiada pokoje 3 i 4 osobowe wyposażone w łazienkę, lodówkę, klimatyzację i TV. Większość z pokoi posiada balkony z widokiem na basen lub las. W budynku mieści się również tani sklep spożywczy (ceny dużo niższe niż w kurorcie), bar, restauracja, boisko do siatkówki, kantor i sejf (dodatkowo płatny). Hotel oddalony jest od plaży o około 8min i od imprezowego centrum kurortu o około 5min. W Złotych Piaskach będziecie mieli do wyboru mnóstwo klubów i restauracji.  W hotelu zapewnione będziecie mieć śniadania w formie bufetu.

 

Kim jesteśmy i dlaczego Złote Piaski? 

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Warszawskiej i Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej to ekipa pozytywnie zakręconych ludzi, którzy starają się wprowadzić nowoprzyjętych studentów w akademickie życie, do których zawsze możecie zgłosić się po pomoc! Będziecie mieli okazję dowiedzieć się wszystkiego o naszej Alma Mater, poznać studentów z różnych wydziałów, a przy okazji naładować baterie przed ciężkim pierwszym rokiem. Gwarantujemy Wam słoneczną pogodę, gorące morze oraz mnóstwo niespodzianek i atrakcji podczas wyjazdu – nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!

 
X
Password:
Wrong password.